Natura verde

Natura verde

Korporátní identita o stromech pro stromy

Klient: Natura verde NNO z.s.

Rozsah prací: Corporate identity|Tiskoviny|Emailing

Rok: 2024

Web: www.natura-verde.cz

Spolek Natura verde vznikl s jedním jednoduchým cílem. A to podporovat obce, města ale i jednotlivce v ochraně přírody a aktivně bojovat proti klimatickým změnám. Natura verde dokáže zajistit až 100% dotaci na výsadbu listnatých, ovocných či jehličnatých stromů. Pomůžeme ale také se zadržování vody v krajině obnovou a tvorbou mokřadů, tůní i rybníků.

Na mě bylo modernizovat logotyp společnosti a připravit brand, který spojí všechny potřebné výstupy v jeden ucelený celek. Připravený návrh logotypu využívající i motiv kapky se nakonec neuplatnil. Font logotypu jsem ale již změnil a posunul tak jeho čitelnost k lepšímu. Nadefinoval jsem barevnost celé značky. Následovalo vytvoření textur, ikonek a dalších grafických prvků.

Tento grafický celek pak už pomohl stavět potřebné reklamní a firemní materiály. Vznikla tak reklamní brožura, stánek pro veletrh, řadu roll-upů, nabídkový list ale také například grafický vzhled emailových kampaní.

Nový vizuál je minimalistický a dá se s ním velmi dobře pracovat. Slogan „děláme svět zelenější“ dokonale vystihuje to čím Natura verde opravdu je.

Natura_verde-Vizualizace-01
Natura_verde-Vizualizace-02
Natura_verde-Vizualizace-03
Natura_verde-Vizualizace-04
Natura_verde-Vizualizace-05
Natura_verde-Vizualizace-06
Natura_verde-Vizualizace-07
předchozí a další projekt

Dobrá grafika dělá hodně.
Uvidíte.

Osobní schůzka je možná v sídle firmy klienta.
Nebo si zavoláme, napíšeme.

Zadejte prosím váš e-mail
Zadejte prosím váš e-mail

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.