Město Tišňov

Město Tišňov

Vizuální identita města Tišňov

Klient: Město Tišňov

Rozsah prací: Logotyp|Corporate identity

Rok: 2020

Věděli jste něco o městě Tišňov? Já jsem toho moc netušil. Tedy alespoň do doby, než mě zástupci města oslovili k účasti na výběrovém řízení na tvorbu nové identity města. Tišnov, město s hrdým lvem ve svém znaku. Tišnov, jihomoravské město obklopené kopci. Největší z nich Květnice a Klucanina ční nad městem z obou stran a tvoří přirozené hranice města společně s řekou Svratkou. Na Klucanině se nachází stejnojmenná rozhledna, ze které se otevírá nádherný pohled na okolní zvlněnou krajinu. Květnice naopak skrývá největší bohatství ve svých útrobách v podobě naleziště vzácných minerálů, jakými jsou např. ametyst nebo fluorit. Uprostřed města stojí majestátní velikáni v podobě lipové stromořadí Na Hrádku. Tišnov... tradice uprostřed nádherné krajiny.

Nadefinovaným jednotným vizuálním stylem propojuje nová identita jednotlivé atributy města jako je lev ve znaku města, tři dominantní kopce obklopující město nebo naleziště minerálů. Tyto tři základní symboly pak utváří tři varianty loga. Přičemž hlavní variantou je verze se lvem. 

Žlutá a modrá barva vychází z barev znaku města a je s městem spjata od nepaměti. V rámci výběrového řízení jsem připravil logo společně s doprovodnou grafikou, návrh tiskovin, reklamních předmětů atd.

Mesto_Tisnov 01
Mesto_Tisnov 02
Mesto_Tisnov 03
Mesto_Tisnov 04
Mesto_Tisnov 05
Mesto_Tisnov 06
Mesto_Tisnov 07
předchozí a další projekt

Dobrá grafika dělá hodně.
Uvidíte.

Osobní schůzka je možná v sídle firmy klienta.
Nebo si zavoláme, napíšeme.

Zadejte prosím váš e-mail
Zadejte prosím váš e-mail

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.