Branding pro dotace

Branding pro dotace

Korporátní grafika pro dotační společnost

Klient: Uno Society s.r.o.

Rozsah prací: Corporate identity|Tiskoviny|Webdesign|Emailing

Rok: 2023

Web: www.dotaceproobce.cz

Nevíte si rady s žádostí o dotaci? Dotace pro obce jsou největším dotačním portálem v ČR. Pole působnosti zasahuje ale i do oblastí podnikatelské, nebo dotací na domy. Společnost pomůže s nalezením vhodného programu, připraví nezbytnou projektovou přípravu, zpracuje žádost o dotaci a vysoutěží zhotovitele. Vše pod jednou střechou s profesionálním přístupem.

Tahle práce pro mladou společnost mě hodně bavila. Loga tří základních dotačních programů zůstala téměř zachována a redesign byl jen minimální. Vše ostatní ale už prošlo radikální změnou. Nově jsem nadefinoval barevnost a připravil doprovodnou grafiku. Práce byla specifická v tom, že se vše vytvářelo pro tři odlišné dotační programy, které bylo potřeba odlišit, a přitom zajistit jejich grafickou soudržnost. Zásadním prvkem značky vedle logotypů a barevnosti je grafický prvek domů, který se prolíná celou grafikou.

Všechny stavební kameny firemní identity tvoří kompaktní a minimalistický vizuální styl s jasnou korporátní linkou aplikovatelnou na veškeré typy firemních materiálů a prezentací. Pro společnost jsem připravil vizitky, dopisní papíry, desky, brožury a velkoformátové tisky. Nadefinoval jsem grafiku emailových kampaní a navrhl redesign všech webů.

Prostě příjemná práce s usměvavým majitelem společnosti. Co víc si přát.

Dotace 01
Dotace 02
Dotace 03
Dotace 04
Dotace 05
Dotace 06
Dotace 07
Dotace 08
předchozí a další projekt

Dobrá grafika dělá hodně.
Uvidíte.

Osobní schůzka je možná v sídle firmy klienta.
Nebo si zavoláme, napíšeme.

Zadejte prosím váš e-mail
Zadejte prosím váš e-mail

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.